Logo et.boatexistence.com

Millal kiiver tabati?

Sisukord:

The Helmet Catch oli Ameerika jalgpallimäng, milles osalesid 3. veebruaril 2008 Super Bowl XLII kahel viimasel minutil New York Giantsi tagamängija Eli Manning ja äärekaitsja David Tyree.

Kes sai hiiglaste kiivri kinni?

Giantide Super Bowli võitude üle arutledes ei saa mainimata jätta David Tyree "Kiivri püüdmist" New England Patriotsi vastu Super Bowl XLII mängus. NFL Films valis Super Bowli ajaloo esikohale.

Mis kvartalis oli kiivri saak?

Tyree tabas neljanda veerandi kahe viimase minuti jooksul 3. ja 5. Giants võitis lõpuks 17:14, kui Manning tabas Plaxico Burressi ja saavutas mänguvõidu.

Kes püüdis Eli Manningu söödu kinni?

Tyree tegi Super Bowlis XLII kaks võtmemängu. Esiteks püüdis ta viie jardi söödu tagamängija Eli Manningilt, Tyree hooaja esimeselt TD-lt, mis viis Giantsi mängu lõpus 10:7 juhtima.