Logo et.boatexistence.com

Millal oli maailma pikim seeriamäng?

Sisukord:

Viimaseim tuli 2018 maailmasarjas, kui Dodgers ja Red Sox saavutasid 3. mängus 18. koha. See lõppes alumisel poolajal kodujooksuga. vahetusest Max Muncy. See Dodgersi 3:2 võit oli ka ajaliselt pikim, sest see kestis seitse tundi ja 20 minutit.

Mis on maailmasarja ajaloo pikim mäng?

MLB ajaloo ajaliselt pikimas hooajajärgses mängus ( seitse tundi, 20 minutit) võitis Dodgers Red Soxi Muncy jalutuskäigul kodus. jooksevad 18. voorus, et vähendada oma seeria kaotusseisu 2-1-le. Kaks klubi kokku kasutasid võistlusel 18 viskajat ja 46 mängijat, mis on mõlemad hooajajärgsed rekordid.

Millal oli MLB ajaloo pikim mäng?

8.–9. mai 1984: White Sox, Brewers mängib 25 vooru, pikim mäng kõrgliiga ajaloos – Ameerika pesapalliuuringute selts.

Mis on pikim aeg World Series esinemiste vahel?

Pikim aeg pesapalli maailmasarja võitude vahel on 108 aastat 19 päeva, saavutas Chicago Cubs (USA) 14. oktoobrist 1908 kuni 2. novembrini 2016.

Mis oli pikim Dodgersi mäng?

Los Angeles Dodgers alistas kolmapäeva õhtul maratonimängus San Diego Padresi 5:3 finaalis (GameTracker). Mõlemad pooled nõudsid oma äri lõpetamiseks 16 inningut ja rohkem kui viis ja pool tundi.