Logo et.boatexistence.com

Kas mason mount on Inglismaale skoori teinud?

Sisukord:

Anonim

Mount debüteeris Inglismaa vanemate koondises 7. septembril 2019 67. minutil vahetusmehena Inglismaa 4:0 koduvõidumängus Bulgaaria üle UEFA Euro 2020 kvalifikatsioonis. Ta lõi oma esimese värava Inglismaa eest 17. novembril, kui võideti UEFA Euro 2020 kvalifikatsiooniturniiril Kosovo vastu võõrsil 4:0.

Mitu väravat on Mason Mount Inglismaa eest löönud?

Mason Mount on pärit Inglisma alt ja nende praegune vanus on 22 aastat (sünniaeg: 1999-01-10). Nende pikkus on 178 cm ja kaal 70 kg. Inglismaa kõrgliiga hooajal 2021/22 on Mason Mount pidanud 4 kohtumist (pluss 1 alamängus). Neil on 3 pealelööki 5-st ja nad on löönud 0 väravat (0,72 xG).

Kas Mason Mount mängib Inglismaa eest?

Chelsea ja Inglismaa poolkaitsja Mason Mount naaseb Kolme Lõvi' algkoosseisu, kui inglased lähevad Euro 2020 veerandfinaalis vastamisi Andri Ševtšenko juhitava Ukrainaga. aruanded.

Kas Mason Mount on vasaku jalaga?

Mounti suurim nõrkus oli vasaku jalaga. … Teades, kui oluline see oskus tänapäevases mängus on, tuli Tony välja plaani, kuidas Mount saaks paremaks muutuda.