Logo et.boatexistence.com

Kas gnabry mängib psg vastu?

Sisukord:

Müncheni Bayerni Serge Gnabry ei mängi UEFA Meistrite liiga veerandfinaali-finaalis PSG vastu, kuna tema koronaviiruse test oli positiivne.

Kas gnabry mängib PSG vastu?

Müncheni Bayerni ääremängija Serge Gnabry ei osalenud kolmapäevases Meistrite liiga veerandfinaali esimeses mängus Paris Saint-Germainiga pärast positiivset COVID-19 testi, samas kui poolkaitsja Marc Roca jätab vigastuse tõttu mängust eemale.

Kuidas Bayern PSG-le kaotas?

Paris St Germain jõudis Meistrite liiga poolfinaali, vaatamata 1:0 kaotusele tiitlikaitsja Müncheni Bayerni poolt teisipäeval, kui nad saavutasid võõrsil väravate 3:3. koondtulemus põnevusmängus, mis oli noatera peal kuni lõpuvileni.

Kas PSG on kunagi Bayerni võitnud?

Alustame matšidest kõige kõmulisemast, Paris Saint-Germaini 3-2 võidust Müncheni Bayerni üle (Münchenis) eelmise aasta finaali korduskohtumises.

Kes kaotas PSG või Bayerni?

Navas, PSG kaotavad Meistrite liigast valitseva võitja Bayerni. PSG kaudu. Keylor Navas ja PSG kaotasid Müncheni Bayernile 1:0, kuid pääsesid UEFA Meistrite liigas kokkuvõttes edasi valitsevast turniirivõitjast Müncheni Bayernist. Koondtulemus oli 3:3 ja PSG pääses tänu võõrsil löödud väravatele.