Logo et.boatexistence.com

Mida tähendavad üle- ja alapunktid Betway puhul?

Sisukord:

Üle/alla 0,5 värava on kihlvedude turg, kus mängijad panustavad mängus löödud väravate koguarvule (mõlemad meeskonnad) Üle/alla 0,5 värava ennustused hõlmavad 90 minutit pluss lisaaeg, kuid mitte lisaaeg. … Näiteks kui panustad üle 2,5 värava peale, peab võitmiseks olema matšis 3 või enam väravat.

Mida tähendab alla 1,5 Betways?

Mõlemad poolajad alla 1,5 värava MarketExplained See tähendab, et panustate sellele, et IGA mängupoolaja jooksul lüüakse vähem kui väravaid Kuidas see toimib Kui 1. poolaja tulemus on 1- 0=poolajal löödud värav ja lõpptulemus lõpeb 2-0=poolajal löödud värav. Võidate oma panuse.

Mis on üle- ja alaosad betways?

Mis on üle/alla panustamine? Üle/alla panuseid pakuvad kihlveokontorid erinevatel spordialadel. Vastupidiselt võidu/viigi/võidu panustele on üle/alla seotud mida juhtude arv või aeg, mille jooksul teatud matšis midagi juhtub, mitte lõpptulemus

Mida tähendab alla 1,75 värava?

Alla 1,75 on POOLKAOTUS . Üle 1,75 on POOL VÕIT.

Mida tähendab alla 2,5 värava?

Alla 2,5 värava on populaarne jalgpalliennustus, mis tähendab sõna-sõn alt, et panustate sellele, et jalgpallimatšis on vähem kui 2,5 väravat. See tähendab, et võidaksite selle alla 2,5-väravalise panuse, kui matš, millele panustate, ei toonud ühtegi väravat, üht või kahte väravat.