Romelu Lukaku on lõpetamas oma Chelsea ülemineku viimast etappi, enne kui tema naasmine Stamford Bridge'ile on lõpule viidud ja ametlikuks tehtud. … Lukaku saabus seejärel lennujaama ja arvati, et ta suundub Londonisse, kuid plaanis toimus väike muudatus. Ta lendas selle asemel Nice.

Kas on kinnitust, et Lukaku läheb Chelseasse?

Chelsea kinnitas Romelu Lukaku allkirjastamist Internazionale'ist lepinguga aastani 2026.

Kas Lukaku on jõudnud Stamford Bridge'i?

Chelsea mängija Romelu Lukaku on pärast mängu Aston Villa vastu rääkinud oma rõõmust väravate tegemisest Stamford Bridge'il. Belglane pääses tänaste külaliste vastu kahel korral skoori, kusjuures esimene tuli pärast 15 minutit ja teine saabus vaheajal teise poolaja lõpus.

Kui palju Lukaku nädalas maksab?

Nagu The Athletic teatas, on Lukaku töötasude kogusumma vahemikus £325, 000–450, 000 nädalas, kui pildiõigused ja lisatasud on arvesse võetakse, mis on tunduv alt kõrgem kui 290 000 naela nädalapalgamärk, mille kehtestas klubi eelmine kõrgeima teenija, Prantsusmaa koondislane N'Golo Kanté.

Kui palju on Lukaku üleminekutasu?

Milani Inter ja Chelsea leppisid kokku klubi rekordilises lepingus, et Romelu Lukaku siirdub Stamford Bridge'ile. Belgia ründaja naaseb Stamford Bridge'ile tasu eest £97,5 miljonit ja sõlmib viieaastase lepingu, mis arvatavasti teenib endisele Manchester Unitedi mängijale pärast maksude tasumist umbes 13 miljonit eurot aastas.