Logo et.boatexistence.com

Kas sierra kanjon võitis täna?

Sisukord:

The Huskies, mida juhib California parim kaitsekolmik, võitis 80:72, andes Sierra kanjonile (15-1) esimese kaotuse pärast playoffi 2018. aasta hooaeg ja 21-mängulise playoffi võiduseeria lõpetamine.

Mis oli Sierra Canyoni mängu tulemus?

44-22 (L) Sierra kanjon vs.

Kes võitis Sierra?

Käivita mäng tõstab Corona Centennial Honor Bowli võiduni Chatsworth Sierra Canyoni üle. Corona Centenniali tagamängija Jayson Cortes loobus Sierra Canyoni kaitsja Angelo Pulido esimese poolaja tõrjekatsest. Cortes jooksis kaks touchdowni ja rohkem kui 200 jardi ning pälvis mängu MVP karika.

Kas Sierra kanjon kaotas?

Saja-aastased mängijad tähistavad reede õhtul võitu võõrustaja Sierra Canyon üle Lõuna sektsiooni avatud divisjoni tiitlimängus. Bronny, kes on 247Sportsi hinnangul riigi 25. kohal, tabas samuti võtmelise kolmepunktivise 4 minutiga, 23 sekundit oli jäänud, et kärpida Centenniali edu 70:67. Kuid sellest ei piisanud.

Kellele Sierra kanjon kaotas?

Keegi unustas Sierra kanjoni vastasele Corona Centennial öelda, et ta ei mängi rikkuja rolli. California parima valvurikolmiku juhitud Huskies võitis 80:72, andes Sierra Canyonile (15:1) esimese kaotuse pärast 2018. aasta hooaega playoffis ja lõpetades 21-mängulise play-offi võiduseeria.